Tomatikodu projektiga – puidust ja klaasist kasvuhoonete, aiamajade ja paviljonide disain, projekteerimine ning tootmine – alustasime 2020 aastal, mil tegime esimesed prototüüübid. Valmis ehitatud prototüübid ja nende analüüs näitasid meile kätte nii tehtud vead kui ka uued ja paremad lahendused põhikonstruktsioonis ning huvitavamad suunad disainis ja lõppviimistluses. Täna meie poolt pakutavad mudelid – Arnold, Klaara ja Mr.Q – töötasime välja ja tootsime esimesed kasvuhooned/paviljonid eelmisel, 2021 aastal. Eelmise aasta juunis saime kätte ka kogu Euroopa Liidus kehtiva tööstusdisainlahenduse kaitse tunnistuse meie poolt projekteeritud ja toodetavate kasvuhoonete disaini kohta.

Meie senised kliendid, nende kiitus ja rahulolu, motiveerisid ja inspireerisid meid tegelema Tomatikodu mudelite arendamise ning tootmiseg seniselt laiemalt. Näitasime ja tutvustasime oma kasvuhooneid esimest korda laiemale ringile aprillis Tartus toimunud Maamessil. 2022 aasta algusest koondasime Tomatikodu tegevuse OÜ Salente alla (Juriidiline aadress Joa 9/2-25, Tallinn, juhatuse liige Mihkel Salum). Kasvuhoonete tootmisega tegeleme Põlvamaal, Ahjal.

Kes me oleme? Idee algatajad ning selle ettevõtmise arendajad, asutajad ja tänased omanikud on Tõnu Tamme ja Mihkel Salum. Tõnu Tamme on tegelenud projekteerimise ja puit-hoonete ehitamisega juba pikki aastaid. Tõnu on aastate jooksul valmistanud nii endale kui klientidele mitmeid saunu, kümblustünne ning puidust aiamaju aga peamiselt on Tõnu tegev olnud mööbli ning köögimööbli projekteerimise ja tootmisega. Tõnu ettevõtte Köökit OÜ projekteeritud, toodetud ning paigaldatud köögimööbliga saate tutvuda kodulehel www.kookit.ee . Mihkel on üle 25 aasta töötanud põllumajanduse valdkonnas, viimased 15 aastat töötanud põlluväetiste tootejuhina ettevõttes Baltic Agro AS. Meid on alates idee tekkimisest ning arendamisest kuni valmis mudelite tootmiseni palju aidanud ja aitamas ka Jaanus, Kristjan, Indrek ja mitmed teised tublid ideede generaatorid, kriitikud ja meistrimehed.

Oleme tänulikud klientide usalduse eest, anname alati oma tegemistes parima ja täidame enda antud lubadused.

Tomatikodu / Salente OÜ nimel,
Tõnu Tamme ja Mihkel Salum

Salente OÜ
Reg nr. 12419885
Jur. aadress: Joa tn 9/2-25 Tallinn Harjumaa 10127
info@tomatikodu.ee

Tõnu Tamme    58531498
Mihkel Salum   5275001

Jaga seda!